Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Allegro

all.png

Facebook

fb.png

Twitter

tw.png

Maska Atomic Aquatics Venom ARC

945.00
Kolor:
Czarno-szary
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: ATOMIC

Opis produktu Maska Atomic Aquatics Venom ARC

Najważniejszym powodem dla którego nurkujemy jest chęć zobaczenia tego co jest tam na dole!  Maska VENOM ARC pozwala nie tylko widzieć więcej ale i wyglądać lepiej!

Co sprawia, że nasza nowa szyba UltraClear Schott Superwite ™ jest tak wyjątkowa?Atomic Aquatics zrewolucjonizowało przemysł nurkowania ze szkłami UltraClear. Przed UltraClear, większość producentów masek do nurkowania stosowało niskiej jakości szkła typu float z widocznym odcieniem zielonym spowodowanym przez cząsteczki żelaza pozostające w szkle po procesie produkcji. Te zielone cząstki żelaza mogą znacząco blokować transmisję światła przez szkło. Wszystkie maski Atomic Aquatics wykorzystują wyższej jakości szkła optyczne, który znacznie poprawia podwodną wizję umożliwiając przepływ do 96% światła -  to właśnie istota transmisji Ultra Clear. Najnowsze szkło  UltraClear w masce VENOM jest  produkowane przez  Spółkę Schott Glass w Niemczech. VENOM ARC daje ci najwyższy dostępny stopień czystości szkła. Oznacza to, że masz niesamowitą przejrzystość i wysoką transmisję światła, nie dostępne w innych maskach, nawet tych które określa się jako jasne.

Technologia "ARC" (Anti-Reflective Coatings)

Technologia "ARC" (Anti-Reflective Coatings) polega na wielokrotnym nakładaniu mikronowej grubości powłok tlenków metali po obu stronach soczewki. Po nałożeniu powłoki antyrefleksyjnej do oczu dociera jeszcze więcej światła, dzięki wyeliminowaniu refleksów świetlnych zarówno po wewnętrznej, jaki zewnętrznej stronie soczewki. Nawet 12% światła może zostać odbite lub "zniknąć" jeśli używasz masek standardowych wykonywanych, ze słabej jakości "zielonych" soczewek . Technologia" ARC "szczególnie atrakcyjna jest dla nurków SCUBA z powodu szybkiej absorpcji światła w otaczającej wodzie.

Świeższy i wyraźniejszy obraz. Zobaczysz wyraźnie obiekty pod wodą. Lepszy kontrast i czystość obrazu.

Redukcja napięcia oczu i oślepienia odblaskowego. Zapobiega pojawianiu się obrazów "duch" w Polu widzenia soczewki. Niezbędna w czasie nurkowań nocnych i przy ograniczonej widoczności. Ceniona przez wielu nurków zajmujących się fotografią podwodną.

  • Nowa szyba UltraClear Schott Superwite ™  o niespotykanej  przejrzystości optycznej.
  • Technologia ARC
  • Opatentowana konstrukcja ramy pomocniczej bez ramki zewnętrznej i w hydrodynamicznym kształcie.
  • Dwuwarstwowy, dwukolorowy silikonowy fartuch pozwala  masce trzymać się  wygodnie i bezpiecznie.
  • Brak podziału szyby i wyjątkowo niska konstrukcja usuwają przeszkody w patrzeniu do przodu i zapewniają    szeroki kąt widzenia.
  • Niewielka pojemność ułatwia oczyszczanie maski.
  • Wygodna regulacja naciągnięcia paska.
  • Dożywotnia gwarancja na pęknięcie ramy.

 

 

Parametry techniczne produktu Maska Atomic Aquatics Venom ARC

ParametrWartość
KolorCzarno-szary

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: