Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Allegro

all.png

Facebook

fb.png

Twitter

tw.png

Fajka Atomic Aquatics SV2 Flex

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: ATOMIC

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

  • Kolor: Transparentny
255.00
szt.

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

  • Kolor: Transparentny
255.00
szt.

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

  • Kolor: Aqua
255.00
szt.

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

  • Kolor: Transparentny
255.00
szt.

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

  • Kolor: Transparentny
255.00
szt.

Opis produktu Fajka Atomic Aquatics SV2 Flex

Fajki Atomic Aquatics SV zostały zaprojektowane tak, aby w łatwy sposób odprowadzały wodę oraz dostarczały użytkownikowi maksymalną ilość powietrza.  Podwójny, silikonowy ustnik zapobiega zaciskaniu zębów, dzięki czemu nie ogranicza przepływu powietrza. SV2 Flex to wysokiej jakości produkt, zaprojektowany specjalnie z myślą dla ludzi, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Fajka SV2 Flex  z serii SV posiada zawór nadmiarowy  w dolnej części. Inżynierowie zaprojektowali ją tak, aby przez specjalny wierzchołek umożliwić  maksymalny przepływ powietrza, co daje ogromny komfort w trakcie nurkowania. SV2 to optymalny wybór na trudne warunki, ale również na niespodziewane, ciężkie sytuacje w trakcie nurkowań.  Nawet w ciężkich warunkach, specjalnie skonstruowany wierzchołek fajki umożliwia przepływ powietrza co utrzymuje ją suchą od wewnątrz. Dzięki czemu  jakakolwiek woda znajdująca się w fajce  jest w łatwy sposób usuwana poprzez lekki wydmuch powietrza. 

Fajki Atomic Aquatics SV zostały zaprojektowane tak, aby w łatwy sposób odprowadzały wodę oraz dostarczały użytkownikowi maksymalną ilość powietrza.  Podwójny, silikonowy ustnik zapobiega zaciskaniu zębów, dzięki czemu nie ogranicza przepływu powietrza. SV1 Contour to wysokiej jakości produkt, zaprojektowany specjalnie z myślą dla ludzi, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Fajka SS1 Contour  z serii SV posiada zawór nadmiarowy  w dolnej części. Inżynierowie zaprojektowali ją tak, aby przez specjalny wierzchołek umożliwić  maksymalny przepływ powietrza, co daje ogromny komfort w trakcie nurkowania. SV1 to optymalny wybór na spokojne wody, ale również na niespodziewane, ciężkie sytuacje w trakcie nurkowań.  Nawet w ciężkich warunkach, otwarty wierzchołek fajki umożliwia przepływ powietrza co utrzymuje ją suchą od wewnątrz. Dzięki czemu  jakakolwiek woda znajdująca się w fajce jest w łatwy sposób usuwana poprzez lekki wydmuch powietrza. 

1. Woda omija całkowicie ustnik.

2. Wewnętrzna rurka z małym zaworem jednokierunkowym.

3. Mały zawór wylotowy zaprojektowany tak, aby w łatwy sposób usunąć wodę.

4. Duży zawór wylotowy szybko i skutecznie bez dużego wysiłku usuwa wodę z całej fajki.

Zalety:

Wbudowany wewnętrzny system samoodpływowy bez wysiłku odprowadzający wodę. Specjalnie zaprojektowany silikonowy ustnik zapobiega zbyt mocnemu zaciskaniu zębów, które mogłyby ograniczyć przepływ powietrza. Obrotowa głowica w dolnej cześci obraca się razem z ustnikiem- dzięki czemu możemy ustawić ustnik w celu  uzyskania jak największego komfortu. 

Wygodny uchwyt:

W celu wygodnego ustawienia fajki na potrzeby każdego nurka poza obrotową głowicą i regulacją wysokości zaprojektowaliśmy również uchwyt do maski dzięki, któremu w łatwy sposób możemy zapiąć lub odpiąć fajkę od maski. 

Parametry techniczne produktu Fajka Atomic Aquatics SV2 Flex

ParametrWartość
KolorAqua / Czarno-czerwony / Czarno-niebieski / Czarno-żółty / Transparentny

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: