Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Allegro

all.png

Facebook

fb.png

Twitter

tw.png

Komputer nurkowy OCEANIC VTX - OLED

3699.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: Oceanic

Opis produktu Komputer nurkowy OCEANIC VTX - OLED

VTX został zaprojektowany tak, aby był jak najprostszy w obsłudze, dyskretnie ukryto zbędne informacje dzięki czemu nurek może skupić się na istotnych informacjach podczas nurkowania. To nie znaczy, że VTX nie posiada wielu funkcji, wręcz przeciwnie. VTX wyposażony jest w nowy system połączony z ultra jasnym wyświetlaczem OLED o wysokim kontraście.

 

Dzięki zastosowaniu technologii OLED wyświetlacz jest czytelny w każdych warunkach, niezależnie od intensywności światła i widoczności. Ekrany OLED pozwalają wyświetlać znacznie bardziej kolorowe teksty i grafiki, które mogą podkreślić ważne informacje, informacje „flash" wyraźnie widoczne na ekranie i alarmy o wiele więcej zrozumiałe a jednocześnie o wiele bardziej energooszczędne niż starsze technologie, takie jak ekrany TFT.

 

VTX został zaprojektowany tak, aby połączyć się z bardziej nowoczesnymi urządzeniami, takimi jak smartfony, a nie ograniczać się jedynie do komputerów stacjonarnych i przenośnych z portem USB. Bluetooth 4.0 LE wbudowany w urządzenie (VTX) pozwala na połączenie z telefonami i aplikacjami, które pozwalają na pełne, zdalne sterowanie ustawieniami, przeglądaniem i edycją nurkowań. Jeszcze nigdy tak szybko nie mogłeś się podzielić informacjami ze swojego nurkowania z przyjaciółmi na portalach społecznościowych i wykonać aktualizacji oprogramowania swojego osobistego komputera nurkowego.

 

Jest jeszcze wiele funkcji, w które VTX został wyposażony między innymi opcjonalne podłączenie nawet czterech nadajników bezprzewodowych, 3-osiowy kompas cyfrowy, ustawienia czterech mieszanek nitrox, każdy z indywidualną nastawą PO2 oraz możliwością zmiany gazów podczas nurkowania.

 

 

 

 

 

Główne cechy:

  • kolorowy wyświetlacz OLED
  • bluetooth 4.0 LE gotowy do bezprzewodowego przekazywania profili nurkowych i ustawień osobistego komputera nurkowego
  • podwójny algorytm „Dual Algorithm®”
  • bezprzewodowy pomiar mieszanki w butli
  • 3-osiowy kompas cyfrowy z Full Tilt Compensation
  • ustawienie nawet 4 mieszanek Nitrox - każdy z indywidualną PO2 nastawów
  • automatyczne przystanki bezpieczeństwa
  • opcjonalnie Głębokie Przystanki
  • wskaźnik wyczerpania baterii
  • aktualizacja oprogramowania

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: